Stříbrné náušnice PANDA Ag 925; ≤2,5 g.
Veselé kruhové stříbrné náušnice PANDA s třpytivými čirými zirkony místo bříška, o velikosti 5 x 9 mm. Ideální dárek pro všechny věkové kategorie. Darujte kombinaci elegance a roztomilosti.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
5,0
2 hodnocení
- Originální kruhové náušnice s motivem pandy.
- Pupík pandy zdobí zářivý čirý zirkon.
- Pohodlné kloubové zapínání.
- Vnější průměr kroužku 12 mm.
- Náušnice jsou rhodiované - větší odolnost proti opotřebení.
- Vyrobené ze stříbra 925/1000 a označeny puncem ryzosti.
- Obdržíte je v dárkové krabičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné kruhové náušnice pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Barva: | Stříbrná, Černá, Čirá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon (CZ) |
| Typ zapínání: | Kloubové zapínání |
| Typ náušnic: | Kruhy |
| Motiv šperku: | Zvířecí |
| Vnější průměr kroužku: | 12 mm |
| Rozměr pandy: | 5 x 9 mm |
| Hmotnost: | ≤2,5 g |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Značka: | LUNICA |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.