Náušnice PÍSKOVANÉ KRUHY
Pískované kroužky, které doplní každý outfit bez zbytečné okázalosti. Vhodné jako každodenní doplněk. Vnější průměr náušnic je 15 mm.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 590 Kč
- Vyrobeno z kvalitní chirurgické oceli.
- Povrch je upraven tak, aby si zachoval svůj vzhled i při každodenním nošení.
- Materiál odolává potu, vodě i běžnému mechanickému opotřebení.
- Hypoalergenní složení je vhodné i pro citlivější pokožku.
- Ideální volba pro každodenní nošení bez omezení.
- Šperk obdržíte v dárkové krabičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní kruhové náušnice pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Osazení: | Bez kamínků |
| Typ zapínání: | Kroužkové |
| Typ náušnic: | Kruhy |
| Vnější průměr kroužku: | 15 mm |
| Šířka: | 7 mm |
| Hmotnost: | 5,8 g |
| Značka: | LUNICA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.