Zlacené náušnice SWAY
Zlaté kruhy s jemným osazením, které dodává šperku lehkost a lesk. Kamínky zachytí světlo při každém pohybu a oživí i jednoduchý outfit. Univerzální doplněk pro každodenní nošení i slavnostní chvíle.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 590 Kč
- Vyrobeno z vysoce kvalitní chirurgické oceli.
- Povrch je pozlacen 18karátovým zlatem pomocí prémiové PVD technologie.
- Šperk je odolný vůči potu, vodě i mechanickému opotřebení.
- Materiál je hypoalergenní a vhodný pro každodenní nošení.
- Šperk obdržíte v dárkové krabičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní kruhové náušnice pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské |
| Barva: | Zlatá, Čirá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Osazení: | Zirkon (CZ) |
| Typ zapínání: | Kroužkové |
| Typ náušnic: | Kruhy |
| Vnější průměr kroužku: | 16 mm |
| Šířka: | 4 mm |
| Hmotnost: | 3,3 g |
| Značka: | LUNICA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.