Náhrdelník NIL
Tento zlacený náhrdelník nepůsobí příliš nápadně, ale právě v tom je jeho síla. Čistá linie řetízku se snadno kombinuje s dalšími šperky, ale obstojí i samostatně jako hezký letní doplněk. Nastavitelná délka 45 až 50 cm zajistí, že si ho usadíte přesně podle sebe.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
5,0
1 hodnocení
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní řetízky bez přívěsku pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské |
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Délka řetízku: | 50 cm |
| Osazení: | Bez kamínků |
| Šířka řetízku: | 5 mm |
| Hmotnost: | 14 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.