Řetízek na nohu PERLIČKY
Řetízek tvoří tenká zlatá linie doplněná o pevně uchycené perličky. Ty jsou rovnoměrně rozložené kolem kotníku. Každý prvek zůstává na svém místě bez pohybu.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní řetízky na nohu pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské |
| Barva: | Zlatá |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Osazení: | Syntetická perla |
| Rozměr přívěsků: | 15 x 5 mm |
| Délka řetízku: | 20 - 25 cm |
| Hmotnost: | 3 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.