Řetízkové náušnice KRUHY
Lehký pohyb řetízku dodává klasickému kruhovému tvaru úplně jiný výraz. Náušnice působí jemně, ale při pohybu zachytí pozornost. Dobře fungují jako každodenní doplněk, který není statický. Díky své konstrukci sedí pohodlně a nepůsobí těžce.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
5,0
1 hodnocení
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Pozlacení 18karátovým zlatem je naneseno pomocí odolné PVD technologie.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní dámské šperky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské |
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Osazení: | Bez kamínků |
| Typ zapínání: | Kroužkové |
| Typ náušnic: | Visací |
| Vnější průměr kroužku: | 13 mm |
| Délka řetízku: | 40 mm |
| Hmotnost: | 2,4 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.