Řetízek na nohu SRDCE
Jednotlivé srdíčka jsou pevně napojené na řetízek a nehýbou se. Pozlacení zvyšuje jejich viditelnost proti pokožce. Řetízek na nohu tak působí výrazněji než stříbrná varianta. Řetízek lze nastavit v rozměrech 21 - 24 cm.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní řetízky na nohu pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské |
| Barva: | Zlatá |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Osazení: | Bez kamínků |
| Motiv šperku: | Srdce |
| Rozměr srdíček: | 6 x 6 mm |
| Délka řetízku: | 21 - 24 cm |
| Hmotnost: | 2,6 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.