Řetízek na nohu OCEAN
Základ tvoří tenký řetízek, který narušuje shluk menších přívěsků inspirovaných mořem. Ty nejsou rozmístěné po celé délce, ale soustředí se do jedné části, což mění siluetu při pohybu. Nastavitelná délka a lehká konstrukce nepřetěžuje kotník. Hezký letní doplněk k moři.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
5,0
1 hodnocení
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní řetízky na nohu pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské |
| Barva: | Zlatá |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Osazení: | Syntetická perla |
| Rozměr hvězdy: | 15 x 15 mm |
| Délka řetízku: | 21 - 26 cm |
| Hmotnost: | 4,9 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.