Řetízek na břicho HAD
Řetízek je složený z článků, které vytváří plynulou linii kolem pasu bez ostrých přechodů a je zdobený několika zirkony. Délka 75 + 25 cm umožňuje nastavení podle obvodu, takže dobře sedí na těle bez nutnosti kompromisu. Zlaté provedení zvýrazňuje tvar a je viditelné i na opálené pokožce. Vhodný jako dominantní doplněk.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
5,0
1 hodnocení
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní šperky na tělo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské |
| Barva: | Zlatá |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Osazení: | Zirkon (CZ) |
| Rozměr kamínku: | 4 x 4 mm |
| Délka řetízku: | 75 - 100 cm |
| Šířka řetízku had: | 5 mm |
| Hmotnost: | 27 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.