Set stříbrných šperků ZLATÝ PRAMÍNEK Ag 925; ≤3,8 g.
Set stříbrných šperků ZLATÝ PRAMÍNEK – řetízek s přívěskem a náušnice s pozlaceným povrchem, které rozzáří každý váš den. Kapky zirkonů, připomínají zlaté odlesky slunce v kapkách rosy. Tento elegantní set je symbolem nadčasové krásy.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
- Sada obsahuje řetízek s přívěskem a náušnice typu pecka.
- Náušnice a přívěsek zdobí modré zirkony.
- Přívěsek má rozměry 14 x 6 mm.
- Řetízek má délku 40 - 45cm a šířku 1 mm.
- Náušnice, o rozměrech 11 x 4 mm, mají bezpečné a pohodlné puzetové zapínání.
- Šperky jsou pozlacené 14K zlatem a označeny ryzostí 925/1000.
- Sadu obdržíte v dárkové krabičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady stříbrných šperků pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Barva: | Zlatá, Čirá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Délka řetízku: | 45 cm |
| Osazení: | Zirkon (CZ) |
| Typ zapínání: | Puzeta |
| Typ náušnic: | Pecky |
| Rozměry přívěsku: | 14 x 6 mm |
| Hmotnost: | ≤3,8 g |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Hmotnost náušnic: | ≤1,2 g |
| Hmotnost náhrdelníku: | ≤2,6 g |
| Šířka řetízku: | 1 mm |
| Rozměry náušnic: | 11 x 4 mm |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.