Set stříbrných šperků ZIMNÍ KAPKA Ag 925; ≤3,6 g.
Modrý odstín kamene připomíná chladnější období. Stříbrné provedení nechává vyniknout tvar kapky, který se opakuje jak na náhrdelníku, tak na náušnicích. Zajímavá volba pro ty, kdo hledají decentní, ale barevně odlišený doplněk.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
- Sada obsahuje řetízek s přívěskem a náušnice typu pecka.
- Náušnice a přívěsek zdobí modré zirkony.
- Přívěsek má rozměry 9 x 12 mm.
- Řetízek má délku 40 - 45cm a šířku 1 mm.
- Náušnice, o rozměrech 7 x 9 mm, mají bezpečné a pohodlné puzetové zapínání.
- Sadu obdržíte v dárkové krabičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady stříbrných šperků pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Barva: | Stříbrná, Modrá, Čirá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Délka řetízku: | 45 cm |
| Osazení: | Zirkon (CZ) |
| Typ zapínání: | Puzeta |
| Typ náušnic: | Pecky |
| Rozměry přívěsku: | 9 x 12 mm |
| Hmotnost: | ≤3,6 g |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Hmotnost náušnic: | ≤1,4 g |
| Hmotnost náhrdelníku: | ≤2,2 g |
| Šířka řetízku: | 1 mm |
| Rozměry náušnic: | 7 x 9 mm |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.