Náramek SBLÍŽENÍ
Náramek tvoří dvě linie, které se společně prolínají. Tenhle detail je hlavní prvek, zbytek zůstává jednoduchý. Konstrukce je tenká a lehká. Délka náramku je nastavitelná 17- 20 cm.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
5,0
1 hodnocení
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní náramky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské |
| Barva: | Stříbrná |
| Osazení: | Bez kamínků |
| Šířka náramku: | 4 mm |
| Délka náramku: | 17- 20 cm |
| Hmotnost: | 2 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.