Náramek KNOT
Velmi originální a zajímavý designový náramek s nastavitelnou délkou 18 - 21 cm. Náramek je vyrobený z kvalitní chirurgické oceli, čímž získává skvělou odolnost proti opotřebení a další skvělé vlastnosti.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní náramky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské |
| Barva: | Stříbrná |
| Osazení: | Bez kamínků |
| Šířka náramku: | 9 mm |
| Délka náramku: | 18 - 21 cm |
| Hmotnost: | 11 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.