Náhrdelník PERLA
Perla nikdy nepůsobí okázale, a přesto si ji všimnete. Tento náhrdelník stojí na jednoduchosti, která funguje dlouhodobě. Hodí se skvěle i pro běžné nošení. Nastavitelná délka 40 až 45 cm umožní přesné přizpůsobení a materiál zaručí dlouhodobou spokojenost.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
5,0
1 hodnocení
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Barva: | Stříbrná, Bílá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Délka řetízku: | 45 cm |
| Osazení: | Syntetická perla |
| Rozměr perly: | 8 x 10 mm |
| Hmotnost: | 2,8 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.