Náhrdelník SPOJENÍ
Dva prvky, které dávají dohromady jeden celek. Náhrdelník SPOJENÍ symbolizuje vztah, blízkost i rovnováhu mezi detaily. Není prvoplánový, ale má význam, který si každý může vyložit po svém. Díky nastavitelné délce 40 až 45 cm sedne přesně tam, kde má.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
5,0
1 hodnocení
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Pozlacení 18karátovým zlatem je naneseno pomocí odolné PVD technologie.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Délka řetízku: | 45 cm |
| Osazení: | Bez kamínků |
| Průměr přívěsku: | 8 mm |
| Hmotnost: | 5,1 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.