Náhrdelník ZELENÝ MOTÝL
Motýl jako symbol proměny a lehkosti dostává v zeleném tónu tomuto náhrdelníku svěží energii. Ideální pro dny, kdy chcete svému outfitu dostat trochu barvy a hravosti. Nastavitelná délka 42 až 47 cm zajistí pohodlné nošení.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Pozlacení 18karátovým zlatem je naneseno pomocí odolné PVD technologie.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Barva: | Zlatá, Zelená |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Délka řetízku: | 47 cm |
| Osazení: | Bez kamínků |
| Motiv šperku: | Zvířecí |
| Průměr přívěsku: | 15 x 17 mm |
| Hmotnost: | 5,1 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.