Náramek TWISTED
Pevný náramek o průměru 6,3 cm. Tvar náramku je zatočený, takže světlo dopadá na povrch pokaždé jinak. Linie není přímá, ale lehce zkroucená. Nemá žádné přívěsky ani kameny. Vyniká zde samotný tvar.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
5,0
1 hodnocení
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní náramky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské |
| Barva: | Zlatá |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Osazení: | Bez kamínků |
| Šířka náramku: | 3 mm |
| Průměr náramku: | 6,3 cm |
| Hmotnost: | 7 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.