Náhrdelník VODNÁŘ
Vodnáři jdou často proti proudu a právě v tom je jejich síla. Tento náhrdelník není tuctový, má v sobě lehkou originalitu, která zaujme bez potřeby okázalosti. Hodí se pro ty, kteří se nebojí být jiní a dělat věci po svém. Délku si snadno upravíte v rozmezí 40 až 45 cm. Ocel s pozlacením vydrží jako nová dlouhodobě i při běžném nošení.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Pozlacení 18karátovým zlatem je naneseno pomocí odolné PVD technologie.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Délka řetízku: | 45 cm |
| Osazení: | Bez kamínků |
| Rozměr přívěsku: | 12 x 8 mm |
| Hmotnost: | 2,1 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.