Náhrdelník RYBY
Fantazie, intuice a citlivost tvoří svět Ryb, který není na první pohled vždy vidět. Znáte ryby, které plavou proti proudu? Tenhle náhrdelník je přesně pro ně. Přívěsek se symbolem Ryb je malý, bez kamenů, napojený na řetízek s nastavitelnou délkou 40–45 cm. Ocel s 18k pozlacením zvládá vodu i běžné nošení.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
5,0
1 hodnocení
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Pozlacení 18karátovým zlatem je naneseno pomocí odolné PVD technologie.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Délka řetízku: | 45 cm |
| Osazení: | Bez kamínků |
| Rozměr přívěsku: | 8 x 10 mm |
| Hmotnost: | 2,1 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.