Náhrdelník LEV
Lvi mají přirozenou schopnost přitáhnout pozornost, aniž by o to museli usilovat. Tento náhrdelník jejich energii jen podtrhuje a dává jí konkrétní podobu. Výrazný, ale ne přehnaný, přesně tak, jak to mají rádi. Nastavitelná délka 40 až 45 cm zajistí, že bude vždy sedět správně.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Pozlacení 18karátovým zlatem je naneseno pomocí odolné PVD technologie.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno |
| Délka řetízku: | 45 cm |
| Osazení: | Bez kamínků |
| Rozměr přívěsku: | 10 x 10 mm |
| Hmotnost: | 2,1 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.