Řetízek na nohu HAD
Tenhle typ řetízku nevyniká detaily, ale celkem. Dva prolínající se řetízky typu had krásně tvoří tento řetízek na nohu. Oproti běžným řetízkům je vizuálně plnější, i když zůstává tenký. Vhodný pro ty, kdo na kotníku nechtějí přívěsky ani výrazné prvky.

Bleskové doručení
na rychlosti a kvalitě nám záleží

Dárková krabička zdarma
ke každému šperku

30 dní na výměnu
a vrácení zakoupených produktů

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
5,0
1 hodnocení
- Šperk je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou pevností a dlouhou životností.
- Materiál si zachovává vzhled i při kontaktu s vodou, potem a běžném nošení.
- Je šetrný k pokožce a vhodný i pro osoby s citlivější kůží.
- Součástí balení je elegantní dárková krabička.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní řetízky na nohu pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Určení: | Dámské |
| Barva: | Stříbrná |
| Osazení: | Bez kamínků |
| Motiv šperku: | Srdce |
| Šířka řetízku: | 3 mm |
| Délka řetízku: | 22 - 27 cm |
| Hmotnost: | 4,2 g |
| Značka: | LUNICA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.